Skip links

SIA “Goal Tribe”, reģistrācijas Nr. 40203518533, juridiskā adrese: Kastaņu iela 7, Saulkrasti, LV-2160, turpmāk – internetveikals – nodrošina mājas lapā pieejamo saturu un sniedz produktus saskaņā ar zemāk izklāstītajiem Distances līguma noteikumiem.

1. Vispārīgie noteikumi

Ja patērētājs, izmantojot mājas lapas starpniecību iegādājas produktus, tad šāda savstarpēja vienošanās tiek uzskatīta par Distances līgumu un ir pakļauta Latvijas Republikas tiesību normām, kas regulē distances līgumu tai skaitā, bet ne tikai, Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likums”, Latvijas Republikas Ministru Kabineta noteikumiem „Noteikumi par distances līgumu” u.c.

2. Pirkumu veikšana

Interneta veikalā pārdoto produktu cenas un specifikācija ir norādītas blakus produktiem. Lai veiktu pasūtījumu, pievienojiet vēlamos produktus iepirkumu grozam. Aizpildiet visus nepieciešamos laukus un izvēlēties piemērotāko piegādes veidu. Pasūtījuma kopējās izmaksas ar piegādi pēc tam tiek parādītas uz ekrāna. Veiciet pirkuma apmaksu, lai pabeigtu pasūtījumu.

3. Apmaksas noteikumi

Norēķinu valūta vietnē ir eiro. Pirkumu iespējams apmaksāt izvēloties sekojošas maksājumu metodes, ko nodrošina maksājumu platforma Stripe.com

  • Visa/Mastercard karÅ¡u maksājumi

Personas dati, kas nepieciešami maksājumu veikšanai, tiek nodoti licencētai maksājumu iestādei Stripe.com

Līgums stājas spēkā līdz ar veiksmīgu maksājumu uz internetveikala bankas kontu. Ja kādu iemeslu dēļ pasūtījumu izpildīt nebūs iespējams, Pircējs par to tiks informēts un samaksātā summa tiks atmaksāta pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas.

4. Piegādes noteikumi

Iegādātie produkti tiek piegādāti izmantojot Omniva pakomātu. Piegādes izmaksas tiek parādītas, pirms pasūtījuma apstiprināšanas. Iegādātie produkti tiek nogādātas Pircēja norādītajā adresē 2-4 darba dienu laikā. Izņēmuma gadījumos mums ir tiesības nosūtīt produktus līdz 45 kalendāra dienām, par to informējot klientu.

5. Atteikuma tiesības

Pilnu informāciju par atmaksas politiku varat atrast “Atmaksas politika”.

6. Patērētāja tiesības par līgumam neatbilstošu produktu

Internetveikals nav atbildīgs par defektiem, kas radušies pēc produktu piegādes Pircējam. Ja iegādātajiem produktiem ir trūkumi, par kuriem ir atbildīgs Pārdevējs, Pircējam ir tiesības pieprasīt produktu trūkumu novēršanu vai apmaiņu pret jauniem produktiem bez maksas .

Ja produktus nav iespējams labot vai nomainīt, Pārdevējs atgriež Pircējam Distances līgumā paredzētos maksājumus.

7. Pircēja personas datu apstrāde

Internetveikals apstrādā tikai tos personas datus, kurus pircējs ir ievadījis pie produktu pasūtīšanas, kā piemēram, vārds, uzvārds, e-pasts u.c. Lūgums, iepazīties ar mūsu Privātuma politiku, kur aprakstīti mērķi pircēja personas datu apstrādei.

Internetveikals nodod personas datus transporta pakalpojumu sniedzējam/iem, lai nodrošinātu produktu piegādi.

Ja Jūs esat nepārprotami piekritis saņemt mūsu mārketinga paziņojumus, tostarp jaunumus, mēs laiku pa laikam varam sazināties ar Jums nosūtot informāciju par mūsu pakalpojumiem un jaunākajiem piedāvājumiem. Šajā nolūkā mēs varam apstrādāt Jūsu e-pasta adresi, kuru norādījāt, pierakstoties mārketinga komunikācijai. Pircējam ir iespēja atteikties no mārketinga paziņojumiem, paziņojot par to mums, rakstot uz info@goaltribe.lv

8. Strīdu izšķiršanas kārtība

Jautājumos, kas nav atrunāti šajos noteikumos un nosacījumos, Pircējs un Pārdevējs apņemas ievērot Latvijas Republikā spēkā esošos normatīvos aktus.

Puses visus starp Pārdevēju un Pircēju radušos strīdus risina savstaprēju sarunu vai sarakstes ceļā. Ja strīdu neizdosies atrisinās sarunu vai sarakstes veidā, Puses strīdu risinās Latvijas Republikas tiesā, ievērojot LR normatīvos aktus. Strīdus starp Pircēju (patērētāju) un Pārdevēju var nodot risināšanai Patērētāju tiesību aizsardzības centrā vai Latvijas Republikas tiesā.

🍪 Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu mājas lapas pieredzi. Uzzināt vairāk
X